INSIGHT Органски шампон за оштетена коса 400ml

Реконструира и длабински исхранува. Наменет за оштетена коса.

Содржи: Органски пченични никулци, путер од маслинка, арганово масло, оризови трици.

Се нанесува на влажна коса, се масира и се плакне.

БЕЗ – SLS/SLES
БЕЗ – парабени
БЕЗ – колоранти
БЕЗ – силикони
БЕЗ – алергени парфеми

ОРГАНСКИ екстракти
100% Made in ITALY

Description