FONEX Восок за коса GUMMY Maximum Hold Matte 150 ml

ден250.00

Восок за коса Fonex GUMMY Maximum Hold Matte

Дава одлична форма со мат сјај на секоја фризура.

Начин на употреба: Нанесете го на косата со масирање и обликувајте ја косата.

Category: Tag:

Description