FONEX Восок за коса GUMMY Maximum Hold Matte 150 ml

250 ден

Восок за коса Fonex GUMMY Maximum Hold Matte

Дава одлична форма со мат сјај на секоја фризура.

Начин на употреба: Нанесете го на косата со масирање и обликувајте ја косата.

Category: Tag:

Description