FONEX Восок за коса GUMMY Casual Look 150 ml

250 ден

FONEX GUMMY HAIR STYLING WAX CASUAL LOOK

За лежерна фризура со лесна мека форма и текстурирање. Ви овозможува да и дадете обем на вашата коса.

Начин на употреба: Нанесете го на косата со масирање и обликувајте ја косата.

Category: Tag:

Description