MP HAIR Фен за коса JET SET

ден3,100.00

Карактеристики:

• 2200 вати

• Професионален AC мотор

• 2 брзини

• 3 температури

• Копче за ладен воздух

• Магнетна и отстранлива задна решетка

• Ергономска рачка

• Прстен со кука

• 1 концентратор на воздух

• 1 дифузер

Description