GAMMA+ Фен за коса E.T.C.

ден5,400.00

Лесен и компактен фен со максимална моќност

Карактеристики:

• Технологијата Evolution Turbo Compressor го зголемува притисокот и брзината на воздухот во контакт со четката

• Предна решетка со турмалин обложена: го јонизира воздухот што ја ревитализира косата и ја прави поблескава

• Тежина: 430 гр

• Компактен со должина само 18,5 cm

• јачина на мотор 2100 вати

• Професионален AC мотор

• 2 брзини

• 3 температури

• Копче за ладен воздух

• Магнетна и отстранлива задна решетка

• Ергономска рачка

• 2 концентратори на воздух

Description